Zakończenie okresu zimowego to najlepszy czas na zastanowienie się nad planem spędzenia sierpniowego urlopu. Coraz większa grupa urlopowiczy nauczona własnym doświadczeniem i trudnościami z wyborem stosownej do oczekiwań bazy noclegowej tuż przed wyjazdem na długo oczekiwany urlop już teraz szuka miejsca z myślą o wakacyjnych miesiącach. Przy rezerwowaniu miejsca wczasów należy obowiązkowo zastanowić się nad wyjazdem do Sielpi. Położony w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to doskonała baza wypadowa dla osób , które szukają miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego hałasu, gwarantujących możliwość codziennego obcowania z przyrodą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, które emitują zapach aromatycznej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający zdrowiu zarówno najmłodszych dzieci jak i osób starszych.
Sielpia oprócz walorów przyrodniczych oferuje odwiedzającym gościom rozbudowaną bazę domków wczasowych. Posród aktualnej oferty można zastanowić się nad zarezerwowaniem znajdujących sięw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków wypoczynkowych. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu każdy turysta może czynnie i w przyjaznej atmosferze spędzić wczasy nawet w czasie niepogody.


co sądzicie Sielpia noclegi?


Olbrzymią zaletą urlopu spędzanego w Sielpi jest bliska lokalizacja wielu atrakcji województwa świętokrzyskiego. W czasie wakacyjnego pobytu nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zrobić wycieczkę dla przykładu do Parku Miniatur w Krajnie czy Parku Jurajskiego w Bałtowie. Na osoby wybierające czynną formę turystyki czekają dobrze oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez najbardziej malownicze zakątki całej okolicy..