Różnego typu wyroby gumowe to towary, stanowiące trzon produkcyjny w przedsiębiorstwie Paprota. To producent wyrobów gumowych wszelkich typów.

O ich jakości i wysokiej klasie świadczy doświadczenie firmy, funkcjonującej od niemal ćwierćwiecza.

Głównym odbiorcą towarów gumowych są ubojnie i rzeźnie – tam wysyłane są specjalne bicze do myjek poubojowych oraz łapy do szczeciniarek. W produkty tej firmy zaopatrują się także twórcy urządzeń nowoczesnych technologicznie oraz zakładów zajmujących się motoryzacją, dążących do zakupu produktów najlepszej jakości i z gwarancją użytkowania.
Ponadto firma Paprota to także producent uszczelek gumowych, które służą do ochrony poszczególnych części maszyn przed wnikaniem w ich wnętrza substancji ciekłych, gazowych i do utrzymywania w ich wnętrzu wysokiej temperatury. Producent ma dostęp do mieszanek gumowych przeróżnych typów, dlatego ma możliwość stworzenia wielu gatunków produktów, zważając głównie na oczekiwania klienta. Jak najbardziej wykonalne jest utworzenie takiego rodzaju produktu, który będzie będzie odpowiedni wobec zamówień realizowanych według indywidualnych projektów zamawiających.

Jako producent mat gumowych ma w ofercie następujące ich typy: • METRO – do instalowania na podłogach np.

w pojazdach mechanicznych lub magazynach; • wykładziny ryflowane – antypoślizgowe, do umieszczania w obiektach zajmujących się handlem, przemysłowych, ale też na płaszczyznach transportowych w samochodach ciężarowych; • wykładziny gładkie – do użytkowania na płaszczyznach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe odprowadzające wodę.

W propozycjach znajdują się także płytyz gumy: SBR (podkładowe, do zainstalowania w wybranym miejscu), NBR (płyta niepodatna na oleje rożnego rodzaju oraz na niszczenie cieplne), CR (odporne na działanie bodźców klimatycznych oraz kwasów), EPDM (odporne na działanie czynników atmosferycznych, starzenie cieplne i kwasy nieorganiczne), LBM (wykorzystywane w kontakcie z żywnością). Firma Paprota zaprasza , aby skorzystać z szerokiej oferty elementów gumowych. Jakość jest zagwarantowana przez firmę z wieloletnim doświadczeniem..
Artykuł z:: http://paprota.pl/