Podobnie jak wśród hollywoodzkich gwiazd złotego ekranu również w naszym kraju preparaty produkowane na bazie ekstraktu z owoców tajemniczej rośliny Acai Berry cieszą się bardzo dużą popularnością. To przede wszystkim właściwości odchudzające rośliny sprawiły, że jest obiektem pożądania codziennie zwiększającej się grupy osób borykających się z nadmiarem kilogramów.
Jagody Acai występują na terenie Lasów Amazonii i już od wieków znajdują zastosowanie przez rodzimą społeczność. Właściwości rośliny wynikają z podwyższonej zawartości witamin, składników mineralnych a także aktywnych substancji, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu.

Oferowany na krajowym rynku handlowym preparat Jagódka dzięki zawartości ekstraktu z jagód rośliny zalecany jest w pierwszej kolejności jako środek , który wspomaga dietę odchudzającą. Zawarte w nim czynne składniki stymulują przemianę materii i spalanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto znajdujące się w składzie suplementu diety oksydanty oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn, które mają szkodliwy wpływ na stan zdrowia i samopoczucie. Olbrzymim walorem preparatu , które zawierają wyciąg z jagody Acai jest zminimalizowanie „wilczego głodu”, który jest efektem obniżenia się poziomu glukozy we krwi. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości preparat Acai Barry Extreme zapewnia dużą dawkę energii ograniczając dzięki temu poczucie zmęczenia, które często towarzyszy podczas diety odchudzającej. Preparat przeszedł pozytywnie badania o charakterze klinicznym i ze względu na skład naturalnego pochodzenia nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych, a rozpoczęta kuracja przy jego zażywaniu jest w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia.

.


Zobacz:
Porost włosów - co trzeba wiedzieć na temat suplementów sprzedawanych Polakom?
Troszcz się o elewację zrobioną z kamienia
Już teraz zarezerwuj nocleg w góach!