Od wielu lat jest wyjątkowo chętnie obieranym celem turystycznych ekspedycji oraz atrakcyjnym celem dla tych, którzy stawiają na aktywny wypoczynek.

Podhale to wyjątkowa kraina, na terenie której czekają na gości jedyne w swoim rodzaju atrakcje.

Rewelacyjnie rozwinięta baza noclegowa jest kolejnym walorem tego regionu. Skutek? Turystyka rozwija się tutaj bardzo szybko. Co koniecznie trzeba zobaczyć podczas wycieczki po tym regionie? Na jakie atrakcje należy zwrócić szczególną uwagę? Podhale to głównie piękne widoki.

W miejscowej scenerii najważniejsze miejsce zajmują imponujące górskie pasma a także przepiękna dolina Dunajca.

A jakie miasta trzeba tutaj zwiedzić? Jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych w tej części kraju jest Nowy Targ. Doskonała baza noclegowa i bardzo dobre połączenia to najważniejsze sprawy, które docenili przebywający tu turyści. Dla wielu z nich Nowy Targ jest doskonałym punktem początkowym dla fascynującej wycieczki po okolicy.

Podhale przyciąga też tak znanym miejscem, jakim jest Zakopane.

Zimowa stolica Polski to ciekawe zabytki architektury oraz pobliskie Tatry.

Wycieczki po tych górach każdemu turyście dostarczą ogromnej ilości niezapomnianych wrażeń.

Podhale to także interesująca oferta dla mniej aktywnych turystów. Atrakcyjnym celem wycieczki może się okazać Gubałówka, wielką sympatią cieszą się też wycieczki krajoznawcze po najbardziej interesujących miejscowościach Podhala. Dębno Podhalańskie lub Łopuszna - oto wybrane miejscowości, które kuszą turystów ciekawymi zabytkami.

Podhale to wyjątkowe atrakcje o charakterze przyrodniczym oraz piękne krajobrazy. To również bezcenne skarby kultury góralskiej, z którymi z pewnością warto się zapoznać w trakcie zwiedzania tej niezwykłej krainy..