Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą trudnością dla osób, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana. Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest znakomicie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość miejsc zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której często mówiło się w zły sposób.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym rejonie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają też niskie ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli. Przy tym jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


<< Poprzedni
Następny >>