Acai Berry jest owocem rośliny rosnącej w Lasach Amazonii od stuleci wykorzystywany i znany ze swoich medycznych właściwości wśród lokalnej społeczności.

To szalenie bogate źródło witamin, soli mineralnych i innych czynnych substancji, które nie tylko odpowiednio odżywiają organizm, ale ponadto stymulują metabolizm ludzkiego organizmu, wspomagając w ten sposób proces spalenia się tkanki tłuszczowej.

Jeszcze nie tak dawno środki zawierające w swoim składzie wyciąg z jagód Acai znane wyłącznie pośród hollywoodzkich gwiazd ze swoich odchudzających właściwości aktualnie dotarły na krajowy, nasz rodzimy rynek sprzedaży. Preparat Jagódka dostępny w internetowej sprzedaży jest środkiem, którego regularne zażywanie w znaczny sposób wspomaga odchudzanie. Oprócz witamin i soli mineralnych, dzięki zwiększonej zawartości błonnika stymuluje przemianę materii i trawienie wszystkich pokarmów. Ta właściwość pozwala na bezpieczne dla zdrowia pozbycie się zmagazynowanej tkanki tłuszczowej i dodatkowych kilogramów. Działanie preparatu potwierdzają zarówna liczne badania kliniczne w zakresie właściwości Acai Berry , jak również opinie osób, które przeszły kurację z jego zastosowaniem.

Unikalna formuła składu jaka znalazła zastosowanie w suplemencie diety Jagódka nie licząc stymulacji metaboliki także ogranicza napady głodu, które są efektem obniżenia się poziomu glukozy we krwi, a zawarte w nim antyoksydanty oczyszczają organizm z niebezpiecznych dla zdrowia toksyn i znaczny sposób obniżają poziom złego cholesterolu. Dzięki tak szerokiemu spektrum działania suplement diety nie tylko przyspiesza proces odchudzania się, ale również pozytywnie wpływa na samopoczucie a także prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu..


<< Poprzedni
Następny >>